Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Prečo kúpiť reflexné oblečenie?

Stále viac sa objavuje bežcov a cyklistov, ktorí nosia jasné reflexné bundy, vesty a nohavice. Je to moderný trend a predovšetkým výrazné zvýšenie bezpečnosti. Značka Newline má špeciálnu kolekciu reflexných odevov s názvom VISIO.

Reflexné oblečenie je vidieť už na 200 metrov

Hlavným dôvodom, prečo kúpiť reflexné oblečenie, je v prvej rade zvýšenie bezpečnosti. Bez veľkého preháňania možno povedať, že reflexná vesta, bunda, tričko, ale i vhodne umiestená reflexná páska (najlepšie na nohe, či ruke, kde sa pohybuje) vám môže zachrániť život.

Posuďte sami: 
Pokiaľ pôjdete v tmavom oblečení, šofér vás uvidí až 18 metrov pred vami, v prípade bieleho odevu je to 55 metrov. Ale ak by ste na sebe mali reflexné oblečenie alebo pásku, je vzdialenosť 200 metrov. Rozdiel je teda jasne vidieť. 

Reflexní oděv Newline Visio

Žiarivé farby – módny trend

Ako vychádza z predchádzajúceho, reflexné prvky sú veľmi dôležité, a preto sú súčasťou každého výrobku značky Newline. Naviac Newline vytvoril špeciálnu kolekciu VISIO, ktorá používa vysoko žiarivé farby (žltú a ružovú) a reflexné prvky vo zvýšenej miere. Kolekcia zahrnuje nielen reflexné vesty a bundy, ale i trička, bežecké nohavice, mikiny a kompresné podkolienky. Pre zimné športovanie sú k dispozícii čapice a rukavice. Malú ukážku uvidíte v priloženej fotogalerii. Všetko reflexné oblečenie je vyrobené z priedušných materiálov, tak aby sa vám športovalo čo najlepšie. 


Zpět do poradny

Ako vybrať kompresívne nohavice

Ako vybrať kompresívne nohavice04. 11. 2014
Zákazníci sa nás často pýtajú, na čo si dať pozor pri výbere správnych kompresívnych nohavíc a legín. V tomto článku zhrnieme všetko podstatné.


    Navštívte partnerské obchody
    z produkcie Internetový-prodej.cz