Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Pri výbere Vám pomôžu farebné štítky

Rieši  to každý , kto si ide zašportovať – čo si vziať na seba? Jasne, že každý chce v prvom rade vyzerať dobre, ale to či zvolené oblečenie bude i praktické je taktiež veľmi dôležité. Predsa kto by sa chcel v lete veľa pariť, alebo naopak v zime mrznúť na kosť?

Pri výbere športového oblečenia je  potrebné, aby ste si stanovili:
  • kde a kedy budete športovať? Je jasne, že iné je športovať v zime na horách, alebo v lete v nížinách
  • aký šport budete prevádzkovať? Samozrejme, že sa napríklad pri behu viac zapotíte ako pri obyčajnej chôdzi

Teplotne zóny rozdelene podľa farieb

I keď už viete, kedy, kde a akým  spôsobom si dáte do tela, ešte stále,  ale môžete váhať, ktorá mikina by bola vhodnejšia. Takže čo s tým? Dánska športová značka Newline, ktorá bola založená v roku 1981, prišla s veľmi zaujímavou technológiou, ktorá oblečenie rozdelila do troch teplotných zón. Nejde o žiadnu veľkú vedu. Pri každom kuse oblečenia je vzadu pod golierom vedľa informácii o veľkosti a materiálu pripevnený malý farebný štítok, ktorý pravé svojou farbou zaraduje oblečenie do príslušnej teplotnej zóny. Červená značí oblečenie na leto, modra na zimu a žltá je symbolom pre dobu medzi týmito obdobiami, teda na jar a jeseň.
Červená farba – na leto (15–35 °C)Žltá farba – na prechodnú dobu jaro, jeseň (0–15 °C)Modra farba – na zimu (-15–0 °C)E-shop newline je výhradným dovozcom dánskej značky Newline pre Česku a Slovensku republiku a vždy sa snaží ponúknuť čo najširšie možnosti služieb. Jednotlivé typy oblečenia- či už na beh, cyklistiku, alebo termopradlo si v e-shopu môžete zoradiť podľa názvu, ceny, veľkosti, pohlavia a pravé i podľa teplotných zón.  Zháňate tričko, v ktorom by Vám bolo prijemne v teplom lete? Jednoducho v rámčeku teplotná zóna označte červený a môžete vyberať. Informácie o správnej teplotnej zóne sú uvedené i v detaily každého produktu pod obrázkom.Zpět do poradny

Ako vybrať dlhé bežecké nohavice?

Ako vybrať dlhé bežecké nohavice?04. 03. 2014
Nohavice Newline sú ideálne pre vyšších bežcov.

Ako vybrať funkčné termoprádlo

Ako vybrať funkčné termoprádlo05. 01. 2015
Funkčné oblečenie sa v posledných rokoch stalo hitom. Prečo tomu tak je a ako tento typ odevu nazývaný tiež ako termoprádlo vyberať?


    Navštívte partnerské obchody
    z produkcie Internetový-prodej.cz