Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

 Darčekový poukaz 50 EurPopis produktu
Máte dilemu, či kúpiť bundu alebo nohavice a nie ste si istí, že trafíte správnu veľkosť a farbu? Tento problém Vám pomôžeme vyriešiť a to pomocou darčekového poukazu. Zakúpený darčekový poukaz môžete venovať komukoľvek zo svojich priateľov alebo z rodiny. Poteší babičku, dedka, mamičku, otecka, brata, sestru alebo aj syna či dcéru. Darčekový kupón nesklame ani tých najnáročnejších športovcov.

Poukaz môžete uplatniť iba v rámci jedného nákupu, nie je možné ho uplatniť po častiach. Zakúpené darčekové kupóny nie je možné vymeniť späť za finančnú čiastku. Ak je hodnota zakúpeného tovaru nižšia než nominálna hodnota uvedená na
poukážke, rozdielna hodnota sa nevracia. Ak je hodnota zakúpeného tovaru vyššia než nominálna hodnota uvedená na poukážke, rozdielnu hodnotu je treba doplatiť.

Máte otázku k tomuto produktu?
Pokiaľ ste na našich stránkach nenašli odpoveď na to, čo ste hľadali a máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo vyplnením tohoto formulára a my Vás v čo najkratšom termíne kontaktujeme.
 
Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Email bol úspešne odoslaný.
Telefón
*Email
TovarDarčekový poukaz 50 Eur
Prijímame platobné metódy

Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz