Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

39%

 Impregnácia ATSKO Permanent Water-Guard® 500ml AT1356Popis produktu
 Impregnácia ATSKO Permanent Water-Guard® 500ml AT1356
 
Popis produktu:
  • Použitie: zloženie impregnačného prípravku  v aerosóle je optimalizované pre použitie na výrobky z tkanín zo syntetických vlákien a umelej syntetickej kože. Na polyester, mikrovlákna  nylon-polyamid, dakron, polypropylen, umelý hodváb , ďalej fleece, zmesové, laminovaná a náterové tkaniny apod., vrátane vode odolných a nepremokavých priedušných systémov ako je Gore-Tex®, BlocVent®, apod. Zloženie impregnačného prípravku vo fľaši s mechanickým  rozprašovačom je optimalizované pre použitie na prírodne savé materiály. Na bavlnu, vlnu, plátno, semiš a zmesi s bavlnou.
  • Potrebný počet aplikácii: stačí 1x
  • Spôsob podania: postrekom
  • Výdatnosť balenia: cca1-2 kusy odevu pre aerosólové balenie, 2-4 kusy odevu( podľa veľkosti odevu) pre balenie s mechanickým rozprašovačom.
  • Trvanlivosť aplikácie: záruka účinnosti pre najpoužívanejšie tkaniny minimálne25 vypraní, bližšie víz. článok  Permanent Water-Guard –použitie a záruka.
  • Štruktúra výrobku: nanotechnológia (technológia nano vrstvy)
  • Veľkosť balenia: 500ml
Permanent Water-Guard® je přípravek typu DWR s vysokou a trvanlivou účinnosťou proti vode a špine (DWR –Durable Water Repellent- trvanlivá vode odolnosť). Tento fluorokarbonový polymer nahradzuje DWR úpravu z výroby.
Obnovuje priedušnú vode odolnosť vonkajšej vrstvy u všetkých vode odolných a nepremokavých priedušných systémov, ako je Gore-Tex®, BlocVent®, Climatic®, eVent®, Entrant®, HyVent®, Gelanots® apod. Po ošetření povrchu materiálu prípravkom permanent Watwr- Guard, tvorí voda kvapky, steká a materiál zostáva suchý a priedušný. Odpudzuje špinu, mastnoty, soli, oleje a tým zabraňuje znečisteniu, tvorbe škvŕn a poškodzovaniu materiálu.
Bezpečné je jeho použitie na výrobky s perovou a syntetickou izolačnou výplňou. Predlžuje životnosť výrobku. Nespôsobuje zožltnutie a tuhnutie materiálov. Materiál je po ošetrení hebký a poddajný. Pri schnutí nevídavá žiadny zápach. Je nehorľavý.
Stačí jedno nanesenie a po usušení aktiváciou tepla, dostanete ojedinelú účinnosť prípravku. U textílii, ktoré sa dajú prať a žehliť, účinkuje Permanent Water-Guard® lepšie ako vode odolná úprava z výroby. Pre materiály polyamid-nylon, polyester, dakron, bavlna a ich zmesí je najviac poskytovaná záruka na účinnosť po 25vypraní v prípravku Sport- Wash. Je to mimoriadna účinnosť , ktorá nie je uvedená u žiadneho iného výrobku. Dokonca ani u výrobku, napr. odevov, u ktorých bol trvanlivo vode odolný  prípravok(DWR) nanesený pri výrobe tkaniny.
V čom spočíva rozdiel medzi prípravkom s mechanickým rozprašovačom a prípravkom v aerosóly.
Permanent Water-Guard® s mechanickým rozprašovačom, má v roztoku na rozdiel od prípravku v aerosolu, vysoký obsah rozptýlených pohyblivých pevných částic. Dôsledkom je skutečnost, že pokiaľ použijete prípravok s mechanickým rozprašovačom na savý materiál, napr. tkaninu z bavlny, bude pre jej naimpregnovanie stačiť iba jeden nástrek.  Pojal, na savy materiál použijete prípravok v aerosólu, je pravdepodobné, že pre rovnomerné navlhčenie materiálu impregnáciou budete potrebovať väčšie množstvo prípravku, resp. bude potreba urobiť ďalší nástrek. Toto je jediný rozdiel medzi prípravkom vo fľaši s mechanickým rozprašovačom a prípravkom v aerosólu. Táto skutočnosť sa odráža v následnom doporučenom použití obidvoch prípravkov,  pre rôzne druhy  materiálov. Vzhľadom k vyššie uvedenému je zrejme, že prípravky  sú pre rôzne materiály zameniteľné a rozdiel môže byt iba v spotrebe prípravku.
Permanent Water-Guard® s mechanickým rozprašovačom zvoľte na prírodne savé materiály – bavlna, zmesi s bavlnou, vlna plátno apod. a semiš. Vďaka svojmu  originálnemu zloženiu je neprekonateľný na veľmi savú 100% bavlnu. Na výrobky s Gore-Tex®, BlocVent®, apod.
Permanent Water-Guard® v aerosolu zvolte na tkaniny zo syntetických vlákien (nylon-polyamid, polyester, zmesi, dacron, fleece, mikrovlákna, umělé hedvábí, polypropylen, náterové  a laminované textilie atd.) a syntetickú  kožu apod. Na výrobky s Gore-Tex®, BlocVent®, apod.
Stačí jediné nanesenie a po usušení a aktivácii teplom , dosiahnete ojedinelú účinnosť prípravku. U textílii, ktoré sa dajú prať a žehliť, účinkuje Permanent Water- Guard lepšie ako vode odolná úprava z výroby. Pre materiály polyamid-nylon, polyester, dakron, bavlna a jej zmesi je najviac poskytovaná záruka na účinnost po 25 vypraniach v prípravku Sport Wash. Je to mimoriadna účinnosť, ktorá nie je uvádzaná u žiadneho iného výrobku, dokonca ani u výrobkov, ktoré majú trvanlivé vode odolné prípravky (DWR) nanesené pri výrobe.
Dostupnosť : skladom
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mate dotaz k tomuto produktu?
 
Pokiaľ ste na našich stránkach nenašli odpoveď na to, čo ste hľadali a mate ďalšie otázky ,neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo vyplnením tohto formulára a my Vás v čo najkratšom termíne kontaktujeme.
Telefón
*E mail
Tovar  Impregnácia  ATSKO Permanent Water-Guard® 500ml AT1356
            Odoslať dotaz
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
Dostupnosť:Na sklade

Máte otázku k tomuto produktu?
Pokiaľ ste na našich stránkach nenašli odpoveď na to, čo ste hľadali a máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo vyplnením tohoto formulára a my Vás v čo najkratšom termíne kontaktujeme.
 
Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Email bol úspešne odoslaný.
Telefón
*Email
TovarImpregnácia ATSKO Permanent Water-Guard® 500ml AT1356
Prijímame platobné metódy

Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz