Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

27%

 Impregnácia ATSKO Silicone Water-Guard® 355ml AT1336Popis produktu
Impregnácia ATSKO Silicone Water-Guard® 355ml AT1336
Popis produktu
> Použitie : impregnácia na semiš, kožu s vlasom i hladenú, polyamid-nylon, bavlnu, polyester, Gore-Tex® apod., a všetky ostatné tkaniny a ďalšie materiály.
> Potrebný počet aplikácii: stačí iba 1, vrátané prírodných sacích materiálov.
> Spôsob aplikácie : u balenia v aerosólu – postrekom, pri balení vo fľaštičke ručným nanášaním pomocou aplikátora umiestneného v uzávere fľaštičky.
> Výdatnosť balenia : balenie v aerosólu- cca 5-6 m2 tj. Niekoľko kusov oblečenia(podľa veľkosti), alebo niekoľko párov obuvi opäť podľa veľkosti.
> Trvanlivosť aplikácie : podľa počtu a spôsobu používania ošetreného výrobku. Po praní či chemickom čistení ošetreného výrobku je potreba vode odolnosť obnoviť novým nástrekom impregnácie
> Štruktúra výrobku : viac molekulárna vrstva
> Neobsahuje : chlórové rozpúšťadla, freóny, ani žiadne iné látky narušujúce ozón a nie je u neho ako hnacie médium použité 50ažý 80 g vysoko horľavý propan-izobutanového plyn(uhľovodíku) ako u niektorých iných výrobkov, ale iba 3,5 g bezpečného CO2.
> Veľkosť balenia : 350 ml
Silicone Water –Guard je prípravok pre úpravu povrchov odevov, stanov, batohov, spacích vakov, apod. Proti premočeniu a zašpineniu. Originálne, veľmi účinné zloženie na všetky textílie, semiš, kožu brúsenú (nubuk, velúr) , delenú (štiepenka) . U kožených topánok s hladkým lícom impregnovaných pri výrobe silikónom, obnovuje túto impregnáciu z výroby.
Obsahuje13%silinonu. Unikátne zloženie výrobku kde funkčné polyméry s krížovou väzbou zaisťujú najvyššiu možnú vode odolnosť a trvanlivosť. Nespôsobuje tuhnutie materiálu. Pri schnutí a zrení nezapácha. Čistá váha výrobku nezahrňuje žiadny hnací plyn , iba váhu účinnej látky. Stačí len jedno nanesenie. Jedno nanesenie je účinnejšie ako dve a vydrží dlhšie.
Umožňuje materiálom dýchať , a preto s ním môžete bezpečne a spoľahlivo ošetriť vonkajší povrch odevov, obuvi, a ďalších výrobkov s nepremokavými priedušnými systémami, ako je Gore-Tex® apod. Bezpečné je jeho použitie na výrobky s perovou a syntetickou izolačnou výplňou.
Výrobok vo fľaštičke s aplikátorom obsahuje aplikátor pre jednoduché nanesenie na obuv, švy stanov, odevov apod.. Je vhodný tiež na“ opravu“ impregnácie, keď potrebujeme
naimpregnovať iba exponované miesta, kde už impregnácia neje plne funkčná, napr. na špičke topánky, apod. Prípravok vo fľaštičke s aplikátorom zaschne v priebehu 24 hodín a v priebehu 72 hodín bude obuv atď. úplne impregnovaná a bez zápachu.
Silicone Water-Guard® chrání tiež drevo , betón, tehly, kameň, tieniace plachty, markízy , slnečníky, dáždniky, krycie plachty, záhradný nábytok atď.
Silicone Water-Guard®
* Veľmi výkonná vode odolná impregnácia
* Originálne vvelmi účinné zloženie s křížovou väzbou
* Na semiš, brúsenú a štiepenkovú kožu
* Na všetky druhy tkanín
* Na výrobky s membránou Gore –Tex apod.
* Na hladenú kožu
* Umožňuje materiálom dýchať
* Odpudzuje vodu, špinu, posypovú soľ
* Bez freónu ( CFC’s)
* Stačí iba jeden nástrek
*
Dostupnosť : skladom


Dostupnosť:Na sklade

Máte otázku k tomuto produktu?
Pokiaľ ste na našich stránkach nenašli odpoveď na to, čo ste hľadali a máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo vyplnením tohoto formulára a my Vás v čo najkratšom termíne kontaktujeme.
 
Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Email bol úspešne odoslaný.
Telefón
*Email
TovarImpregnácia ATSKO Silicone Water-Guard® 355ml AT1336
Prijímame platobné metódy

Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz