Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Aké termoprádlo na leto?

11.5.2015
Hovoríte si: termoprádlo na leto? Veď termoprádlo je dobré na zimu a nie na leto! Omyl! Tomu tak bylo kedysi. Teraz môžeme smelo povedať, že termoprádlo = funkčné prádlo je vhodné na nosenie po celý rok.  
 
Ide o oblečenie, ktoré je vyrobené z materiálov, ktoré neabsorbujú vodu, a tak sa pot môže rýchlejšie odparovať. Tým dochádza k ochladeniu povrchu kože, nedochádza k prehriatiu organizmu a redukuje sa vonkajšia teplota kože

Vhodný materiál na leto je Coolmax - polyesterové vlákno, ktoré má zvýšenú plochu povrchu a vďaka tomu dokáže lepšie transportovať vlhkosť preč od pokožky. Nie je náchylný k prijímaniu pachov a pliesní, čo je veľká výhoda.
Väčšina produktov z letnej kolekcie NEWLINE a BARTOLINI je vyrobená zo 100% polyesteru. Použitý funkčný materiál je rychleschnúci s veľmi dobrými schopnosťami odvodu potu od pokožky tela smerom von.
 

Pre leto červený štítok

NEWLINE myslí i na parné letné dni, a tak všetky výrobky určené na leto obsahujú  odvetrávacie zóny z jemne perforovaného materiálu, pre ešte rýchlejší odvod tekutín. Tým pádom sa rýchlejšie ochladzujete a cítite sa oveľa lepšie i pri letnom behaní či bicyklovaní.
Pre ľahšiu orientáciu hľadajte produkty s červeným štítkom, ktorým sú označené všetky produkty určené na leto. Podrobnejšie sme sa o 
značení pomocou štítkov rozpísali v poradni. 
 
Termoprádlo - funkční oblečení Newline


Seznam aktualit


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz