Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Čiastočná alebo plná kompresia?

18.5.2015

NEWLINE rozlišuje dva druhy kompresie: plná kompresia: 10/10 a čiastočná kompresia: 7/10.

V čom je teda rozdiel?

Kompresné oblečenie s čiastočnou kompresiou je vhodné pre začiatočníkov. Pre tých, ktorí ešte nemajú skúsenosti s kompresným prádlom, alebo pre tých, ktorí si ho obliekajú pri bežnom športovom zaťažení, ako je rekreačná cyklistika, beh, či iné indoorové alebo outdoorové športy, čiže: amatérské využitie.
Kompresné oblečenie s plnou kompresiou je vhodné predovšetkým pre tých, ktorí už skúsenosti s kompresiou majú, pre aktivných športovcov, teda pre profesionálne využitie.

Kompresné oblečenie s plnou alebo čiastočnou kompresiou Vám pomôže najmä aktivovat venolymfatický systém, preto sú kompresné nohavice či tričká vhodné i pre liečebné účely a to pre zmiernenie opuchov končatín i pri liečení kŕčových žíl.
Kompresné oblečenie Vám pomôže formovať postavu, napomáha v boji s obezitou i s celulitídou a taktiež pomáhá vyhladzovať pokožku a bráni jej predčasnému ochabovaniu.

Kompresné oblečenie preukázateľne zlepšuje výkonnosť svalov a skracuje dobu svalovej regenerácie.

Tak neváhajte a vyskúšajte kompresné oblečenie i Vy!


Kompresní oblečení

Seznam aktualit


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz