Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Minimalistické bežecké topánky NADA

24.4.2015

Radi by sme Vám predstavili najviac diskutováný typ bežeckých topánok - NADA minimalist.

Už ste niekedy kupovali bežecké topánky? Ten výber, tých možností: cestné objemové, cestné tempové, závodné,... Až sa Vám hlava z toho zatočí. O správnom výbere topánok sme sa zmienili v našej poradni.


My Vám dnes chceme predstaviť najviac diskutovaný typ obuvi medzi bežcami, ktorými sú minimalistické topánky: ľahké, flexibilné, bez alebo len s minimálnym tlmením. Podrážka je veľmi tenká, bez sklonu medzi pätou a špičkou - tzv.drop. Väčšina klasických bežeckých topánok má drop 12 mm. Pri chôdzi a behu sa potom človek cíti prirodzene, takmer ako bosý.

Môžeme povedať, že minimalistické bežecké topánky sú určené pre tých, ktorí si ešte netrúfnu bežať naboso, ale blížia sa k tomu :)
 

Bežecká obuv NADA minimalist - NEWLINE

Bežecké topánky Newline NADA minimalist 3.0 je ultra ľahká obuv (100 g = veľkosť US 10) s nulovým dropom.
Newline myslí na všetkých běžcov so všetkými typmi klenby nôh a pronáciou, a preto prišla na trh so systémom: F.E.A.T. - Functionally Engineered Adaptable Tricomponent = systém troch nastaviteľných vložiek, ktoré upravia (a/alebo napravia) najmä biomechanické problémy chodidla každého jednotlivca individuálne. Topánky NEWLINE si môžete zostavit sebe priamo na mieru v "teple domova" :) Ako na to, sa podrobne dozviete tu.

F.E.A.T.  systém troch nastaviteľných vložiek:

F.E.A.T. systémF.E.A.T. systémF.E.A.T. systém

    vložka na začlenkový kĺb                          klinová vložka                                          vložka na odpruženie

 

Naviac je podrážka bežeckých topánok NADA opatrená protišmykovou pätou a predná časť je z fúkanej gumy. Šnúrky sú vyrobené zo špeciálneho tkaniva, ktoré udržuje topánku pevne zviazanú a zabraňuje nechcenému rozväzovaniu. Povrch topánky je vyrobený z elastického pletiva, ktorý umožňuje čo nejrýchlejšiu komunikáciu chodidla a topánky a je schopný sa prispôsobiť rôznym typom chodidiel.

TAK BEŽTE A VYSKÚŠAJTE TOPÁNKY ZNAČKY NEWLINE!
Seznam aktualit


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz