Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Nové impregnačné prípravky SALTO

23.2.2016

Radi by sme vám predstavili impregnáciu a pracie prostriedky nielen na športové funkčné oblečenie – SALTO.

SALTO – impregnácia a pracie prostriedky

Mnohí z vás boli spokojní s pracími a impregnačnými prostriedkami ATSKO, ale vzhľadom k stupňujúcej sa NEkomunikácii dodávateľa sme boli nútení našu spoluprácu ukončiť. Dlho nám trvalo najsť spoľahlivého dodavateľa kvalitných prostriedkov vhodných na športové oblečenie a topánky Newline.
Vzhľadom i k výborným recenziám na dodavateľa značky SALTO chceme ponúknuť kvalitné pracie prostriedky a impregnáciu SALTO i vám – našim zákazníkom.

O značke SALTO

Salto je nová značka (na trhu od roku 2010) vyvinutá na základe nových znalostí a osvedčených technológií a skúseností chemického priemyslu v obore starostlivosti o športové materiály. Všetká výroba a výskum prebieha v Nemecku (Holmenkol). Salto je výrobca vysoko kvalitných pracích, impregnačných a osviežujúcich prostriedkov pre outdoorové vybavenie.

Díky použitým technologiím (NANO Tech., Lotus hybrid metrix, Hygiene effekt, Active dry) zachovává na technickém oblečení prodyšnost, voděodolnost a termoizolační vlastnosti. Vysoká účinnost produktů Salto zaručí nepromokavost obuvi nebo oblečení i v extrémních podmínkách. 

Použité technológie

Nano Technológia

NANO technológia, pracuje vo veľkostiach desaťtisíckrát menších ako jeden milimeter. Použité nano kompozity vo výrobkoch SALTO sa samostatne zrovnávajú vo viac ultratenkých vrstvách na povrchu materiálov a zaisťujú najvyššiu možnú hydrofóbnosť (odpudivosť vody) a odpudzujú špinu a nečistoty. NANO technológia je ďaleko účinnejšia ako ostatné postupy.

Lotus-Hybrid-Metrix

Technológia umožňujúca perlenie kvapiek na povrchu materiálov. Ako vzor pre túto technológiu poslúžila kvetina Lotos, ktorá je v Ázii považovaná za symbol čistoty. Štruktúra vrchnej vrstvy listu lotosu je tvorená miniatúrnymi hrbolkami. Tým pádom voda z listu okamžite odtečie, keďže má minimálny kontakt s listom. Zároveň jej stačí len minimálne množstvo, aby spolu s ňou odtiekla i všetka nečistota.

Vďaka HYBRID a NANO technológii môžu výrobky SALTO s označením LOTUS-HYBRID-MATRIX napodobniť tieto prírodné princípy: maximálne odpudzujú vodu a ochránia tkaninu proti nečistotám.

Hygiene Effekt

Špeciálne pracie prostriedky s HYGIENE EFFECT umožňujú efektívne a hygienické pranie nejrôznějších materiálov s membránou, izolačnými vrstvami nalbo bavlnou pri nízkych teplotách a dokonca i pri ručnom praní. Funkčné oblečenie a prádlo je možné prať len pri nízkych teplotách okolo 30–40 °C a niektoré druhy len ručne. Na technickom oblečení/prádle zostane často po praní nepríjemný zápach, ktorý vzniká vďaka potu a baktériám. Ľudský pot je zásadne bez zápachu, až po rozklade baktériami vzniká typický zápach. Technológie Hygiene Effect efektívne zabraňuje tvoreniu baktérií a pohlcuje nepríjemné zápachy.

Active dry 

Vodeodpudivé syntetické vlákna bránia pri praniu nasiaknutie vody. Vďaka prípravku ACTIVE DRY príjme tkanina vodu lepšie a výsledok prania rovnako ako priedušnosť sa zlepšuje. Funkčné prádlo transportuje lepšie vlhkosť a telo zostáva dlhšie suché.

Vy, ktorí Salto už dobre poznáte, budeme rádi, keď sa s nami podelíte o svoje skúsenosti. Písať môžete na: eshop@newline.sk

Ďakujeme. 


Salto i u NewlineSeznam aktualit


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz