Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Rozdávame darčeky – reflexné náramky

28.9.2015

Leto už skončilo, dni sa krátia a noci predlžujú – zvýraznite sa reflexným oblečením. A keď nakúpite nad 55 Eur zašleme vám naviac reflexný náramok. Pozor akcia platí od 1. 10. len do vypredania zásob!

 

Reflexní náramek NewlineOblečenie, ktoré môže zachrániť život

Newline myslí na vašu bezpečnosť vo svojej kolekcii VISIO. O tom, ako je dobré nosiť oblečenie s reflexnými prvkami, sme sa bližšie rozpísali v našej poradni. Vedeli ste, že bez reflexných prvkov ste vidieť len na vzdialenosť 18 metrov a s použitím reflexných prvkov až na 200 metrov? 

Dobre vieme, že vám vaša bezpečnosť nie je ľahostajná a tak k vám prichádzame v ústrety s lákavou ponukou zľavy až 15 % na kompletnú sekciu reflexného oblečenia BUĎ VIDIEŤAkcia prebehne 1. a 2. októbra 2015. 

Darček v podobe reflexnej pásky

Ešte k tomu sme si pre vás prichystali darčeky. Reflexný náramok dostane každý k objednávke nad 55 Eur a svietiaci náramok pribalíme ku každej objednávke nad 110 Eur. Akcia platí od 1.10. 2015 do vydania zásob. 

Reflexní oblečení Newline Visio
                                                                                        

Seznam aktualit


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz