Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

Už len týždeň na výmenu vianočných darčekov

25.1.2016

Nechtiac ste zvolili nevyhovujúcu veľkosť, alebo ste sa netrafili do obľúbenej farby? Tak práve vy máte šancu vymeniť nevhodný vianočný darček ešte teraz.

Výmeny darčekov prijímame do konca januára

Zákonom daná lehota je 14 dní, ale zo skúsenosti vieme, že nie každému dané dva týždne stačia. My vám dávame 30 dní na výmenu, alebo vrátenie zakúpeného tovaru. Oblečenie nesmie byť po túto dobu nosené, musí byť vrátené s pôvodnou visačkou a v pôvodnom obale (ak to bude možné).

Pre urýchlenie procesu výmeny nás prosím oboznámte o danej výmene a to na mail: eshop@newline.sk. V texte krátko popíšte, čo a za čo si prajete vymeniť a v akej veľkosti. Skôr ako nám doručia vámi zaslaný balíček, pripravíme si požadovaný tovar.

Balíčky posielajte na našu POŠTOVÚ adresu:

NEWLINE - ID 2341
P.O.BOX 901
Detašované pracovisko – Sihoť
911 01  Trenčín

POZOR! Nejedná sa o sídlo alebo prevádzku firmy. Je to zásielková adresa, určená len pre:  výmenu tovaru, vrátenie tovaru a reklamáciu tovaru.
Z tejto adresy sa tovar odosiela na spracovanie do ČR každý pondelok (mimo sviatkov).

Do balíčku prosím priložte krátku informáciu o čo se jedná. V prípade, že si prajete tovar úplne vrátiť, nezabudnite pripísať i číslo účtu, kam máme poukázať čiastku za vrátený tovar. Taktiež, ak sa jedná o výmenu drahšieho kúsku za lacnejší. Prosím, píšte minimálne na fomát papiera A5 –  dokladá sa do účtovníctva.
Ďakujeme za spoluprácu. 

                           Výmena tovaru - NewlineSeznam aktualit


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz