Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

VÝPREDAJ

10.2.2016

Potrebujeme miesto pre novú kolekciu jar/leto 2016. Tak čo? Pomôžeme si vzájomne? Vy nakúpite výhodne, nám sa uvoľní miesto ;-)

VÝPREDAJ s minimálne 43% zľavou

Zlacnené športové oblečenie Newline pochádza predovšetkým z našej vzorkovne. Vzorky sa objednávajú pred sezónou,  niekedy sa stane, že keď nastane samotná sezóna, niektoré kúsky sa ďalej nevyrábajú, alebo sa jemne pozmení farba alebo prešitie. Máte šancu tak získať originálny kúsok!
Oblečenie bolo povesené na ramienkach, niektoré kúsky boli odskúšané našimi zákazníkmi. Jedná sa o limitované množstvo a veľkosti. Vo výpredaji ďalej nájdete kúsky, ktoré si naši zákazníci objednali, ale nevyzdvihli si ho.

Všetko oblečenie z výpredaja obdržíte s originálnou visačkou, len sa môže stať, že nie v pôvodnom originálnom balení. Keby vám oblečenie nevyhovovalo, dá sa vymeniť alebo úple vrátiť – nerobíme rozdiel, či sa jedná o tovar z výpredaja alebo nie. Za všetok tovar ručíme 100% stav.

Zabehnite si pre zvýhodnený tovar i vy ;-)

Výpredaj Newline

 

 Seznam aktualit


Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz