Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte.

11%

 Prací prostriedok SALTO Textile Wash - textilPopis produktu

Prací prostriedok SALTO Textile Wash

Univerzálny funkčný prací prostredok s HYGIENE EFFECT pre efektívne hygienické pranie pri nízkych teplotách i ručnom praní. Vhodný pre všetky druhy funkčných tkanín ako Gore-Tex, Sympatex, eVent, Coolmax, Outlast, Thinsulate, Thermolite, PrimaLoft, pre bavlnu a obuv (TESTOVANÉ NA VŠETKYY DRUHY TECHNICKÝCH MEMBRÁN). Čistí zanesené membrány a vracia im ich pôvodné vlastnosti. Neobsahuje bielidlá, farbivá, aviváže a šetrí vlákna materiálov. ACTIVE DRY: funkčné prádlo transportuje lepšie vlhkosť a telo zostáva dlhšie suché.
 

Dostupné v dvoch baleniach – 250 ml (fľaša – 15 pracích dávok - 1 dávka = 3x malé vnútorné viečko) + 50 ml (vrecúško - jednorázová dávka)

Dostupnosť:7 dní
Typy produktů - ikony:Novinka,  Odporúčame

Máte otázku k tomuto produktu?
Pokiaľ ste na našich stránkach nenašli odpoveď na to, čo ste hľadali a máte ďalšie otázky, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo vyplnením tohoto formulára a my Vás v čo najkratšom termíne kontaktujeme.
 
Položky označené (*) je nutné vyplniť.
Email bol úspešne odoslaný.
Telefón
*Email
TovarPrací prostriedok SALTO Textile Wash - textil
Prijímame platobné metódy

Navštívte partnerské obchody
z produkcie Internetový-prodej.cz