Klubové oblečenie

Ste atletický klub alebo len parta nadšencov, ktorá stále hľadá svoj štýl oblečenia?

Tak čítajte ďalej...

Športové dresy, oblečenie vhodné pre nalogovanie alebo originálné kúsky podľa vlastného dizajnu - to všetko vieme!

Ste atletický klub alebo len parta športových nadšencov, ktorá chce aby všetci vedeli s kým má tu česť? U nás máte dve hlavné možnosti výberu športového oblečenia pre vás.

1. výber z hotových kúskov od NEWLINE

Radu BASE tvoria 4 základné farby: červená, oranžová, modrá a černá. V týchto farbách nájdete tričká s krátkym i s dlhým rukávom, mikiny a samozrejme i bundy. Elastické alebo šušťákové nohavice sú v čiernej farbe.

Zvršky sú navrhnuté tak aby ste mali možnosť na ne aplikovať logo svojho športového klubu alebo akýkoľvek názov či obrázok.

 

Nič ste si nevybrali? Tak pre vás máme druhú variantu:

2. zákazková výroba dresov podľa vlastných predstáv

Dokážeme vyrobiť dámske i pánske dresy (topíky, nohavičky, športové tielka či elastické šortky), trička klasického strihu alebo s raglánovým rukávom a  to s krátkym alebo dlhým. Používame kvalitný materiál, ktorý vám zaručí optimálnú klímu vašej pokožky.

Stačí nám opísať vaše predstavy, my vám vypracujeme pár grafických návrhov, z ktorých si jeden vyberiete a ten "vyladíme" do posledného detailu vašej predstavy. Po odsúhlasení finálneho návrhu sme schopní expedovať hotové dresy do troch týždňov.

 

Stačí nás kontaktovať na e-maile: eshop@newline.cz ;-)