Kolekcia Visio

Dni sa krátia - myslite na svoju bezbečnosť i pri behu

Prečo je reflexné oblečenie dôležité?

Reflexné prvky vám môžu zachrániť život. Ako je vidět v tabulke, reflexný materiál je viditeľný na 200 metrov. Ak sa pôjdete večer prebehnúť a oblečiete sa do tmavého oblečenia bez reflexných prvkov, šofér vás uvidí len 18 metrov pred vami a to je už dosť neskoro na bezpečný úhybný manéver.

Jak si vidět?

Newline vie ako sú reflexné prvky dôležité, preto sú súčasťou každého oblečenia značky Newline. Špecifickou kolekciou je VISIO, kde okrem reflexných prvkov vo zvýšenej miere, vás zaujme i farba: neonovo ružová či neonovo žltá.  V týchto farbách je nielen oblečenie, ale i doplnky ako sú čapice, čelenky či rukavice.

Tvorcovia Newline nezabudli ani na cyklistov, ktorí zaisto ocenia ľahkú cyklistickú bundu s neprefukom alebo zimnú cyklo bundu, ktorá je naviac opatrená i vodeodolným postrekom.

Všetko oblečenie Newline je z priedušných funkčných materiálov. V kolekcii VISIO nájdete oblečenie určené predovšetkým na jeseň a zimu - v čase, keď sú dni krátke a noci dlhé, keď je pomer jasných dní zrovnateľný s tými viac sychravými. 

Tak neváhajte - dajte o sebe vedieť a buďte vidieť!

Teraz i s novými kúskami ;-)